Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/ivellios/domains/bractwo-rivendell.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/ivellios/domains/bractwo-rivendell.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/ivellios/domains/bractwo-rivendell.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Rivendell na Facebook | Bractwo Rivendell

Teraz możecie śledzić wydarzenia w Bractwie Rivendell, szczególnie te związane z Parma Hereno Nalmiristo, na specjalnej stronie fanowskiej w serwisie Facebook. Wystarczy posiadać założone tam konto i np. kliknąć na „Dołącz do Fanów” w specjalnym okienku na naszej stronie, lub znaleźć nas poprzez wyszukiwarkę w serwisie Facebook (wpisując hasło „Bractwo Rivendell”). Zapraszamy do komentowania informacji przez nas tam zamieszczanych i pomocy w dalszym rozwoju serwisu.

Ten tekst napisano 15 Marzec 2010 o godzinie 22:18 i zamieszczono w kategoriach Aktualności. Możesz otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach do tego wpisu przez kanał RSS 2.0. Możesz zostawić odpowiedź lub wykonać trackback ze swojej strony.

Zostaw odpowiedź

Imię (nick) (*)
Adres e-mail (pozostanie ukryty) (*)
Strona www
Komentarz