Czternasty numer Aiglosa właśnie poszedł do druku. Jak donosi redakcja:
W tym numerze będziecie mieli okazję przeczytać między innymi o Morzu Rhun, Eowinie i przyjaźni w Śródziemiu. Zapełnione są także działy: fanfików, wierszy, recenzji i zagadek. Wszystko okraszone ilustracjami wybranych artystów, których prace powstały dzięki inspiracji tekstami Tolkiena.
Pełen spis treści almanachu poznacie już niebawem.

Aiglos to wydawany cyklicznie co pół roku almanach tolkienowski poświęcony esejom, artykułom, a także opowiadaniom fanowskim (fanfiki) oraz wierszom. Znaleźć w nim można także bardzo interesujące wywiady, recenzje literackie. Całość jest opatrzona pięknymi ilustracjami (jak pięknymi, możecie zobaczyć po lewej stronie na zdjęciu okładki). Almanach powstaje od przełomu lat 2003/2004 i od tego czasu wydawany jest stale co pół roku.

Z niecierpliwością oczekujemy na pełen spis treści i kolejny numer pisma. Więcej informacji na temat Aiglosa znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej.

Tagi: , ,

Ten tekst napisano 14 czerwiec 2010 o godzinie 07:58 i zamieszczono w kategoriach Aktualności, Nowości wydawnicze, Polskie wydawnictwa. Możesz otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach do tego wpisu przez kanał RSS 2.0. Możesz zostawić odpowiedź lub wykonać trackback ze swojej strony.

Zostaw odpowiedź

Imię (nick) (*)
Adres e-mail (pozostanie ukryty) (*)
Strona www
Komentarz