Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/ivellios/domains/bractwo-rivendell.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/ivellios/domains/bractwo-rivendell.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/ivellios/domains/bractwo-rivendell.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Nowe informacje na temat spotkania | Bractwo Rivendell

Ponieważ chcielibyśmy zadbać o każdego, kto chciałby pojawić się na najbliższym spotkaniu krakowskiej grupy fanów, prosimy o wcześniejszy kontakt (np. przez komentarz na tej stronie) z informacją o możliwości pojawienia się. W przypadku, gdy więcej osób będzie chętnych, by pojawić się na spotkaniu, możemy zorganizować rezerwację w Klubie Filutek. Jednak w tym celu musimy znać przybliżoną ilość osób, które się pojawią. Dokonamy rezerwacji na tyle osób, ile się do nas zgłosi.

Do zobaczenia 23. czerwca w Studenckim Klubie Filutek.

Więcej o tym spotkaniu przeczytasz w poprzednim wpisie.

Tagi: , ,

Ten tekst napisano 13 Czerwiec 2010 o godzinie 09:09 i zamieszczono w kategoriach Aktualności, Działalność Bractwa, Spotkania. Możesz otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach do tego wpisu przez kanał RSS 2.0. Możesz zostawić odpowiedź lub wykonać trackback ze swojej strony.

Zostaw odpowiedź

Imię (nick) (*)
Adres e-mail (pozostanie ukryty) (*)
Strona www
Komentarz