W dniu 23. czerwca o godzinie 19:00 odbędzie się kolejne spotkanie krakowskiej grupy fanów J.R.R. Tolkiena. Jak miało to miejsce wcześniej, spotkanie odbędzie się ponownie w krakowskim klubie studenckim Filutek zlokalizowanym na Miasteczku Studenckim AGH. Spotkanie to jest świetną okazją, by w luźnej atmosferze, przy szklance dobrego napitku podyskutować z ludźmi o podobnych zainteresowaniach na tematy związane z Tolkienem, jego twórczością, adaptacjami jego dzieł i działalności fanów.

Spotkanie odbywa się w środku sesji egzaminacyjnej, jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że studenci mają najwięcej nauki i pracy jeszcze przed nią. Mamy nadzieję, że wszyscy chętni odnajdą chwilę, by wziąć udział w tym wydarzeniu.

Poniżej przedstawiamy wstępną agendę spotkania. Jeżeli macie pomysły na kolejne tematy, czekamy na propozycje w komentarzach.

  1. Odejście Del Torro z funkcji reżysera The Hobbit. Plusy i minusy. Kto nowym reżyserem?
  2. Tegoroczne zloty i konwenty tolkienowskie. Oczekiwania i uwagi.
  3. Ruch tolkienistyczny we Włoszech – opowieści z pierwszej ręki.

Utworzyliśmy także stronę wydarzenia w serwisie Facebook, gdzie możecie zapisać się na to spotkanie. Jeżeli możecie, dajcie znać, że się wybieracie. Musimy wiedzieć jak dużo osób jest chętnych.

Tagi: ,

Ten tekst napisano 12 czerwiec 2010 o godzinie 12:01 i zamieszczono w kategoriach Działalność Bractwa, Spotkania. Możesz otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach do tego wpisu przez kanał RSS 2.0. Możesz zostawić odpowiedź lub wykonać trackback ze swojej strony.

One Trackback/Ping

  1. Nowe informacje na temat spotkania | Bractwo Rivendell    13 cze 2010 / 9am:

    […] o tym spotkaniu przeczytasz w poprzednim wpisie. Ten tekst napisano 13 Czerwiec 2010 o godzinie 09:09 i zamieszczono w kategoriach Bez […]

Zostaw odpowiedź

Imię (nick) (*)
Adres e-mail (pozostanie ukryty) (*)
Strona www
Komentarz