Początkiem września nie nastąpił zapowiadany przełom. 10. września na stronie gry pojawił się, co prawda, guzik pozwalający na pobranie programu, jednak w przeciągu kilku godzin zniknął i tylko wybrane osoby mogły sobie pozwolić na rozpoczęcie gry.

Z informacji jakie otrzymaliśmy od niektórych zainteresowanych, wstrzymana została także rejestracja graczy. W efekcie pograć mogli jedynie ci, którzy brali udział w beta-testach oraz szczęściarze, którzy pobrali grę w odpowiednim momencie. A i mimo tego nie było idealnie. Serwery zostały zamknięte na jakiś czas lub działały bardzo niestabilnie, nie pozwalając na podjęcie rozgrywki. Czyżby serwery nie podołały olbrzymiemu zainteresowaniu? Ciężko powiedzieć.

W tym momencie gra jest już dostępna do pobrania ze strony www.lotro.com . Zapraszamy do rozpoczęcia gry na serwerze Nimrodel. Być może będzie nam dane się tam spotkać.

Tagi: , , ,

Ten tekst napisano 23 wrzesień 2010 o godzinie 10:25 i zamieszczono w kategoriach Aktualności, Gry komputerowe, Lord of the Rings Online. Możesz otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach do tego wpisu przez kanał RSS 2.0. Możesz zostawić odpowiedź lub wykonać trackback ze swojej strony.

3 komentarzy jak dotąd

 1 

LotRO… Jak ja bym chciał sobie w niego zagrać…

9 listopad 2010 o 00:14
 2 

To pobierz i graj ;) http://www.lotro-europe.com :)

9 listopad 2010 o 00:15
 3 

Graj na serwerze Laurelin [EN-RP] … tam będziemy grali także my :)

9 listopad 2010 o 00:15

Zostaw odpowiedź

Imię (nick) (*)
Adres e-mail (pozostanie ukryty) (*)
Strona www
Komentarz