Tytuł może być nieco mylący, bowiem stanowi połączenie dwóch ważnych wydarzeń, z którymi zetknęliśmy się w tym tygodniu. Każdy uważny czytelnik Władcy Pierścieni zauważy, że właśnie wczoraj Bilbo obchodził swoje urodziny.

Z tej okazji użytkownik serwisu Facebook – Joe Sowter – utworzył wydarzenie, w którym wzięło udział niemal 53 tysiące osób. Także z tej okazji na naszym forum utworzyliśmy temat, w którym zbieramy życzenia urodzinowe oraz pomysły na prezenty, które, zgodnie z naszą tradycją, dalibyśmy poczciwemu hobbitowi. Proponujemy też prezenty, które chcielibyśmy otrzymać od niego, trzymając się już tradycji hobbitów.

Nasz ulubiony hobbit z Bag End wczoraj po raz kolejny mógł cieszyć się świetną zabawą w gronie wszystkich hobbitów. Jednak skąd wziąć dzisiaj tak dużą ilość hobbitów na urodziny? Jak się okazuje twórcy filmu Hobbit także postanowili podjąć się tego zagadnienia i ruszyli do gazet nowozelandzkich. Jak donosi serwis TheOneRing.net w gazecie Wellington’s Dominion Post pojawiło się ogłoszenie zamieszczone przez twórców filmowego Hobbita. Poszukują oni chętnych do wystąpienia w roli hobbitów w filmie. Jak dowiedział się serwis, ogłoszenie jest autentyczne i zostało potwierdzone przez samych twórców. Wiele osób, które uznałoby, że w ten sposób rusza w końcu praca nad filmem, musimy niestety zawieść. Jak się okazuje z Los Angeles nadal nie popłynął sygnał, jakoby prace miały ruszyć. Ekipa w Nowej Zelandii po prostu przygotowuje się do ich uruchomienia, gdy tylko będzie można.

Wciąż jednak nie wiadomo kiedy prace ruszą. Miejmy nadzieję, że jak najszybciej. Tymczasem możemy świętować kolejne urodziny tytułowego hobbita.

Tagi: , , ,

Ten tekst napisano 23 wrzesień 2010 o godzinie 10:43 i zamieszczono w kategoriach Aktualności, Ciekawostki. Możesz otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach do tego wpisu przez kanał RSS 2.0. Możesz zostawić odpowiedź lub wykonać trackback ze swojej strony.

Zostaw odpowiedź

Imię (nick) (*)
Adres e-mail (pozostanie ukryty) (*)
Strona www
Komentarz