Zapraszamy na kolejne spotkanie KrakTolk, na którym po raz kolejny będziemy mogli wspólnie podyskutować w luźnej atmosferze o dziełach Tolkiena, najnowszych wydarzeniach wydawniczych oraz ze świata filmu i twórczości fanów. Nie jest potrzebna do tego szczegółowa wiedza, ani umiejętności oratorskie. Możesz zarówno przyjść i tylko posłuchać, jak i poprowadzić całe przemówienie na wybrany przez Ciebie temat. To, co wybierzesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Naszym celem jest integracja środowiska fanów Tolkiena i zorganizowanych wokół jego twórczości grup.

Dziewiąte spotkanie odbędzie się we wtorek 16. listopada o godzinie 20:00 w Klubie Studenckim Filutek na Miasteczku AGH (na tyłach DS-u Filutek).

W tym miesiącu planujemy podyskutować o:

  1. Hobbit w końcu ruszył. Dyskusja na temat obsady filmu i jego losu w najbliższym czasie.
  2. Nowe wydanie listów – czy pozwoli nam na nowo odkryć Tolkiena?
  3. The Lord of the Rings Online – ostateczne uruchomienie w Europie. Jakie będą skutki opóźnień i jak nową grę oceniają najbardziej zainteresowani – gracze z Europy?

Wciąż czekamy na zgłoszenia tematów do dyskusji. Zapraszamy do umieszczania ich w komentarzach do tego wpisu. Każdy temat będący w obrębie dziedziny, którą się zajmujemy, będzie przez nas chętnie poruszony.

Możecie przyprowadzić znajomych, rodzinę. Każdego kto może być zainteresowany chociaż posłuchaniem o twórczości tolkienowskiej.

Jeżeli możecie zapiszcie się na spotkanie na oficjalnej stronie wydarzenia w serwisie Facebook. Także tam zapraszajcie znajomych. Tematy można zgłaszać także na naszym forum w odpowiednim temacie.

Do zobaczenia!

Tagi: , , , , ,

Ten tekst napisano 5 listopad 2010 o godzinie 21:22 i zamieszczono w kategoriach Działalność Bractwa, KrakTolk, Spotkania. Możesz otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach do tego wpisu przez kanał RSS 2.0. Możesz zostawić odpowiedź lub wykonać trackback ze swojej strony.

6 komentarzy jak dotąd

Nanatei
 1 

Ech, czemu nie mieszkam bliżej Krakowa!
A poza tym, to bardzo podoba mi się logo. =D

6 listopad 2010 o 14:25
 2 

Mam nadzieję, że za jakiś czas uda się uruchomić też oddziały w innych miastach, ale na razie koncentrujemy się na Krakowie :)

Co się tyczy logo, to jeszcze myślę nad małą modyfikacją pod kątem dodania akcentu kojarzącego się ze Śródziemiem .Ale na prawdę małego i prostego :) Dzięki za komentarz :)

6 listopad 2010 o 15:00
Jakub "Olórin" Gramsz
 3 

Podobało by mi się bardziej, gdyby było WrocTolk… albo gdybym jednak studiował w Krakowie, co rozważałem! …

7 listopad 2010 o 02:32
 4 

Myślę, że dwoma miejscami, w których może ruszyć w przyszłości taka inicjatywa będą Gdańsk oraz właśnie Wrocław, bo z tamtych okolic mamy kilka osób a i pewien jestem, że znaleźli by się chętni do uczestnictwa. Musiałby jednak znaleźć się ktoś od nas, kto by to zorganizował :)

7 listopad 2010 o 11:55
Jakub "Olórin" Gramsz
 5 

Czy coś sugerujesz?… (w sumie, czemu nie…)

7 listopad 2010 o 12:23
 6 

Pogadamy o tym na forum osobno :) A kto wie, może zrodzi się coś niedługo :)

7 listopad 2010 o 12:25

Zostaw odpowiedź

Imię (nick) (*)
Adres e-mail (pozostanie ukryty) (*)
Strona www
Komentarz