13
mar

Echoes of the Dead – upadate LOTRO już wkrótce

   Napisane przez: Agnieszka "Tinwelin" Czaja   w Aktualności, Gry komputerowe, Lord of the Rings Online

Turbine oficjalnie ogłosiło przygotowania do uaktualnienia „Lord of the Rings Online” pod tytułem „Echoes of the Dead”.

Data drugiej aktualizacji wyznaczona jest na 22 marca, a firma zdradziła już parę dość istotnych szczegółów dotyczących samych zmian. Wśród nich znajdziemy między innymi:

  • zmiany w klasach: minstrel i hunter
  • zmiany panelu charakteru
  • zmiany PvMP
  • zmiany modernizujące Legendarne przedmioty

Możemy spodziewać się również pojawienia nowych zadań i  tzw. „łańcuszków”, które zostaną dodane w Ewendim. Planowana jest także istotna aktualizacja do Annúminas. Dodatkowo zmieni się system Crafting, do którego zostanie wprowadzony samouczek dla nowych graczy. Więcej informacji powinno pojawić się już wkrótce. Będziemy o nich informować na bieżąco na naszej stronie.

Tagi: , , , , ,

Ten tekst napisano 13 marzec 2011 o godzinie 16:49 i zamieszczono w kategoriach Aktualności, Gry komputerowe, Lord of the Rings Online. Możesz otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach do tego wpisu przez kanał RSS 2.0. Możesz zostawić odpowiedź lub wykonać trackback ze swojej strony.

Jeden komentarz

Agnieszka "Tinwelin" Czaja
 1 

Oczywiście po raz kolejny Turbine ma ogromne problemy ze zmianami w wersji Europejskiej. Nowy update ma mieć tylko 2 dni opóźnienia i już w czwartek (24.03) ma być dostępny. Czy tak będzie? Czy znów pójdzie coś nie tak?

23 marzec 2011 o 18:06

Zostaw odpowiedź

Imię (nick) (*)
Adres e-mail (pozostanie ukryty) (*)
Strona www
Komentarz