7
mar

Isengard rusza na wojnę

   Napisane przez: Agnieszka "Tinwelin" Czaja   w Aktualności, Gry komputerowe, Lord of the Rings Online

Twórcy gry „The Lord of the Rings Online” zapewniają, że najnowsze rozszerzenie do gry pojawi się jeszcze tej jesieni. Najciekawszym elementem „Rise of Isengard” – pod takim tytułem ma się ukazać najnowszy dodatek – ma być starcie z armią Sarumana.

Warner Bros., Codemasters i Tubrine z małymi, początkowymi trudnościami uruchomili tryb darmowy dla graczy w Europie. Niektórzy uważali, że będzie to zwiastun upadku, lecz stało się odwrotnie, a przełom roku 2010 i 2011 okazał się okresem rozkwitu dla tej gry. Pod koniec tamtego roku twórcy The Lord of the Rings Online ogłosili, że trwają pracę nad kolejnym, już trzecim dodatkiem, który ma się pojawić w listopadzie tego roku.

Tylko elektroniczna wersja

Twórcy gry zrezygnowali z wydania „Rise of Isengrad” w wersji pudełkowej. W przeciwieństwie do „The Lord of the Rings Online: Schadows of Angmar” w 2004 czy pierwszego dodatku pt. „Mines of Moria” wydanego w połowie 2007 roku, ta pozycja pokaże się już jedynie w sklepie online gry. Tak samo jak drugie rozszerzenie „Siege of Mirkwood”, które ukazało się pod koniec ubiegłego roku. Wersja podstawowa i jej pierwsze rozszerzenie, które zostały wydane na DVD, zostały wstrzymane i obecnie zakup tych gier w sklepach jest niemożliwy. Od grudnia wszystkie dodatki dostępne są w sprzedaży jedynie w LOTRO Store.

Co nowego
„Rise of Isengrad” otworzy przed graczami nowe obszary – nie tylko legendarne rejony Isengardu z wieżą Orthank, ale również krainę Dunlandu jak i Wrota Rohanu. Nadal jako członkowie Szarej Drużyny stawimy czoła hordzie potworów i sług zła. Będziemy odnajdywać sprzymierzeńców i unikać szpiegów Sarumana. Wszystko to będzie się toczyć nadal wokół głównego wątku fabularnego. Nie zabraknie również pobocznych i klasowych zadań.
Dodatek zaoferuje podniesienie poziomu postaci do 70 lvl, zostaną udostępnione nowe cechy, umiejętności i cnoty. Funkcja walki po stronie zła – tzw. Monster Play –będzie od nowa rozplanowana. Zostaną zmienione m.in. umiejętności, jak i rozwój potworów. Możliwe, że funkcja ta stanie się otwarta dla wszystkich graczy, gdyż jak dotąd użytkownicy darmowych kont nie mieli do niej dostępu.

Do czasu premiery Turbine zapewnia, że dostarczy graczom kilka pomniejszych dodatków, które wzbogacą i umilą oczekiwanie na „Rise of Isengard”. Będziemy obserwowali nowinki dotyczące gry. Już wkrótce pojawi się także na naszej stronie specjalny dział poświęcony grze „The Lord of The Rings Online”.

Tagi: , , , , ,

Ten tekst napisano 7 marzec 2011 o godzinie 16:04 i zamieszczono w kategoriach Aktualności, Gry komputerowe, Lord of the Rings Online. Możesz otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach do tego wpisu przez kanał RSS 2.0. Możesz zostawić odpowiedź lub wykonać trackback ze swojej strony.

Zostaw odpowiedź

Imię (nick) (*)
Adres e-mail (pozostanie ukryty) (*)
Strona www
Komentarz