W nocy serwis Twitter padał raz po raz po nagłej wiadomości, że Peter Jackson zastąpi Jamesa Nesbitta w roli Bofura, gdyż ten nagle zrezygnował z wystąpienia w filmie. Fani są zszokowani.

Około godziny 2. w nocy czasu lokalnego (13:00 w Wellington czasu nowozelandzkiego) pojawiła się informacja, że jeden z aktorów mających grać w roli Bofura, zrezygnował ze swojej roli. Nie ma jeszcze informacji na temat powodów nagłej rezygnacji Jamesa Nesbitta w roli członka kompani Thorina. Prawdopodobnie zostanie przedstawiona dzisiaj. Co natomiast szokuje znacznie bardziej, to fakt, że w jego miejsce, rolę Bofura ma odegrać nie kto inny, ale sam Peter Jackson – reżyser filmu.

Wiadomości docierają z oficjalnych profili aktorów i twórców Hobbita na amerykańskim Twitterze.

Będziemy śledzili doniesienia i na bieżąco was informowali o tym wydarzeniu.

Oczywiście to tylko żart primaaprilisowy ;) Obsada zostaje bez zmian, a my wciąż będziemy śledzić na bieżąco poczynania filmowców z Nowej Zelandii.

Tagi: ,

Ten tekst napisano 1 kwiecień 2011 o godzinie 06:03 i zamieszczono w kategoriach Aktualności, Śladami Hobbita. Możesz otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach do tego wpisu przez kanał RSS 2.0. Możesz zostawić odpowiedź lub wykonać trackback ze swojej strony.

3 komentarzy jak dotąd

Eruchinvaron
 1 

Nie ma powodów do obaw. W WP Peterowi także się zdarzało grać role. W wersji rozszerzonej w powrocie króla korsarz z umbar trafiony przez legolasa lub ręką Sama z mieczem wykraczająca naprzeciw Szeloby.
Ale moim zdaniem znajdą kogoś innego na jego miejsce. Mogę się mylić jak każdy czĺowiek.

2 kwiecień 2011 o 11:50
 2 

Na szczęście już wiadomo, że to tylko nasz mały żart primaaprilisowy :)

2 kwiecień 2011 o 16:44
Eruchinvaron
 3 

:D dałem się złapać ten żarcik :D
jakby co to ten pierwszy komentarz powstał poto aby trzymać was w niepewności, ;) chyba :|

4 kwiecień 2011 o 12:55

Zostaw odpowiedź

Imię (nick) (*)
Adres e-mail (pozostanie ukryty) (*)
Strona www
Komentarz