11
kwi

Weekendowy WrocTolk #3

   Napisane przez: Jakub "Olórin" Gramsz   w Aktualności, Działalność Bractwa, Spotkania, WrocTolk

Jeszcze nie minął miesiąc od ostatniego spotkania we Wrocławiu i już mam zaszczyt zaprosić wszystkich na kolejnego WrocTolka. Tym razem edycja weekendowa, długo wyczekiwana przez niektórych. Odbędzie się w najbliższą sobotę (16 kwietnia). Spotkamy się najpierw pod pomnikiem Aleksandra Fredry zbieramy się od 18:37, a czekać będziemy do 18:54. Później przejdziemy już do Miodosytni, gdzie będziemy biesiadować.

WrocTolk. Let's talk!

Tematem przewodnim przyszłego spotkania będzie „Codzienność i trudy życia Tolkiena oraz ich echa w jego twórczości”. Tym razem szczególnie chętnie będziemy powracać do tematów już poruszanych na poprzednich WrocTolkach, by nieobecni wcześniej mieli możliwość poruszyć interesujące ich, ale już omówione tematy.

Lokalizacja: jak poprzednim razem Miodosytnia, jest to lokal znajdujący się w piwnicy przy ulicy Kiełbaśniczej nr 7. Cieszący się miłą atmosferą (por. relacja WrocTolk #2). Miejsce to znajduje się tuż przy Rynku.

Zachęcamy do potwierdzania swojej obecności na facebooku lub w komentarzach do tego wpisu.

Pozostawiam jako zagadkę (nie trudną) do rozgryzienia co oznaczają minuty tak specyficznie dobrane dla spotkania.

Tagi: , , , , , , , , , ,

Ten tekst napisano 11 kwiecień 2011 o godzinie 21:32 i zamieszczono w kategoriach Aktualności, Działalność Bractwa, Spotkania, WrocTolk. Możesz otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach do tego wpisu przez kanał RSS 2.0. Możesz zostawić odpowiedź lub wykonać trackback ze swojej strony.

Jeden komentarz

Jakub "Olórin" Gramsz
 1 

WrocTolk #3 odbył się szczęśliwie (radośnie), wszyscy co nie byli niech żałują… Przeciek pierwszych zdjęć na facebooku. A relacja (i więcej zdjęć) pojawi się „niebawem”… [[Słowem: Ardowicze jeśli ktoś nie przyjdzie od was sam to nigdy nie przyjdzie nikt (nie dotyczy Elin)]].

17 kwiecień 2011 o 01:38

Zostaw odpowiedź

Imię (nick) (*)
Adres e-mail (pozostanie ukryty) (*)
Strona www
Komentarz