Jak często zdarza się Wam spotkać z fantastyką w telewizji? W Internecie znacznie łatwiej, prawda? A co powiedzielibyście, gdyby obie technologie ze sobą połączyć i w ten sposób popularyzować fantastykę? Też można. Oto dowód!

Aktualizacja!

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego, czwartego odcinka programu :)

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Raport Obieżyświata to pierwszy profesjonalny program telewizji internetowej, który tematyką pokrywa całe spektrum spraw związanych z fantastyką. Mówimy tutaj o nim jednak nie tylko dlatego. Warto zauważyć, że pojawiły się w nim ciekawe relacje, które mogą bardzo zainteresować fanów J.R.R. Tolkiena.

Już w drugim odcinku pojawiły się materiały z tegorocznego Tolk-Folku oraz Fornostu. Obie imprezy znamy nie od dzisiaj i informowaliśmy o nich w naszym serwisie. Teraz dzięki Raportowi Obieżyświata możemy zobaczyć i usłyszeć, jak bawią się ludzie na tego typu eventach. Być może w ten sposób łatwiej zdecydujemy, na co chcemy się wybrać za rok.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Jednak to nie koniec. W trzecim odcinku pojawiła się relacja z Zlotu Arda 2011. Uwieńczonego wieloletnią tradycją spotkania fanów Tolkiena, którzy starają się odtworzyć w pełni klimat Śródziemia i przenieść na kilka dni do tego magicznego świata.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Raport Obieżyświata prezentuje relacje ze spotkań i konwentów. Do tej pory pojawiła się jedna prezentacja gry karcianej, ale wkrótce w programie pojawią się także rekomendacje książkowe, prezentacje gier fabularnych, planszowych oraz bitewniaków.

Już od 9. października program objawi się w nieco innej formie. Z pewnością będą to zmiany, które pozwolą jeszcze lepiej dostarczać ciekawych informacji dla fanów fantastyki. Zobaczcie zapowiedź nowego programu:

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Z pewnością warto śledzić ten kanał. Musimy też przyznać się bez bicia, że jego powstanie wiąże się z pracą kilku osób z naszego Bractwa, które prężnie działały, by doszło do jego realizacji. Program rozwija się i na pewno będzie dobrym źródłem informacji audio-wizualnej o tym, co dzieje się w fantastyce zarówno w kraju jak i zagranicą. Z pewnością będziemy was na bieżąco donosili o nowych odcinkach.

Raport Obieżyświata możecie śledzić na kanale w serwisie YouTube oraz na fanpage’u Facebooka.

Tagi: , , , , , , , ,

Ten tekst napisano 8 październik 2011 o godzinie 22:38 i zamieszczono w kategoriach Aktualności, Ciekawostki, Działalność Bractwa, Relacje. Możesz otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach do tego wpisu przez kanał RSS 2.0. Możesz zostawić odpowiedź lub wykonać trackback ze swojej strony.

Zostaw odpowiedź

Imię (nick) (*)
Adres e-mail (pozostanie ukryty) (*)
Strona www
Komentarz