Wpisy o tagu ‘obsada’

Przed chwilą dotarła do nas świeża informacja z planu filmowego Hobbita. Rob Kazinski, odgrywający rolę Filiego, zrezygnował z pracy przy filmie. Informacja ta nadeszła w czasie świątecznej przerwy w zdjęciach do filmu.

Po godzinie 11. naszego czasu Peter Jackson na swoim profilu w serwisie Facebook podzielił się smutną wiadomością. W swojej notce skierowanej do fanów śledzących wydarzenia wokół filmu napisał, że Robert Kazinski, jeden z aktorów grających w adaptacji, nie zagra w filmie z powodów osobistych. Jak podkreślił sam reżyser, „Robert jest osobą pozytywną, pełną entuzjazmu i humoru którym zaraża innych”. Przyznał też, że filmowcy tak samo jak on żałują, że aktor musi wyjechać.

Robert na swoim Twetterze podziękował wszystkim za wsparcie. Napisał, że jego serce jest naprawdę smutne z powodu opuszczenia Petera i tak wspaniałej ekipy. Opierając się na dotychczasowej pracy w ekipie jest pewny, że Hobbit będzie osiągnięciem, w które wszyscy włożą wiele wysiłku. Przyznał, że na planie brakuje mu rodziny i przyjaciół, ale „z każdego nieszczęścia próbuje zrobić szansę”, czym przytoczył sławną wypowiedź Johna D. Rockefellera. Czytaj dalej »

Tagi: , , , ,