Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/ivellios/domains/bractwo-rivendell.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/ivellios/domains/bractwo-rivendell.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/ivellios/domains/bractwo-rivendell.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 święta | Bractwo Rivendell

Wpisy o tagu ‘święta’

Za nami Mikołajki, ale i w Śródziemiu można dopatrzyć się postaci, która rozdawała prezenty ;) Ot efekt kolejnego spotkania Bractwa Rivendell na czacie.

annatar

A w innej opcji przygotowanej przez Veroannette:

sauron_by_veroannette-d8918py

 

Tagi: , , , , , , ,

24
gru

Czas magii Świąt

   Napisane przez: Janusz "Ivellios" Kamieński    w Aktualności

Co roku wspólnie zasiadamy do wigilijnego stołu, by razem spędzić czas z najbliższymi. W tym czasie zapominamy o nauce i pracy, a najważniejszym punktem porządku dziennego stają się wymiany życzeń z rodziną i przyjaciółmi. Podtrzymując tę tradycję, chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości, powodzenia w pracy i szkole. Życzymy Wam, by kolejny rok przyniósł Wam spełnienie marzeń, pragnień związanych z życiem prywatnym, zawodowym, a przede wszystkim spełnienie w waszych zainteresowaniach.

Wszystkiego najlepszego!

Z okazji świąt, specjalnie dla Was, Nanatei przygotowała upominkową grafikę, którą możecie podziwiać po prawej stronie wpisu.

Na koniec wypada zakrzyknąć w języku elfów: Valin Vinya Loa! (Wspaniałego Nowego Roku)

Tagi: , ,