O nas

   Napisane przez: Janusz "Ivellios" Kamieński

Witaj na stronach Bractwa Rivendell. Tutaj odnajdziesz, zapewne trapiące Cię, informacje na temat naszej grupy. Śmiało zapoznaj się z nimi, a następnie przejdź dalej. Jeżeli poczujesz się zainteresowany naszą grupą, nie bój się dołączyć do nas. Nie wymaga to wiele wysiłku, a może sprawić, że znajdziesz tu przyjaciół i wspaniałą przygodę swojego życia.

Bractwo Rivendell istnieje w sieci od 2005 roku. Wtedy to, w czerwcu utworzony został regulamin i od tamtego czasu liczymy nasze dni. Jednak nasze korzenie sięgają głębiej, do roku 2003, gdy Fanuilos utworzyła pierwotną grupę, która tak właśnie się nazywała. Tamtych czasów niewielu Tánnaquenich pamięta, lecz każdy z nas wspomina dobrze i dba, by pamięć o tamtych wydarzeniach nie została zatracona.

Jesteśmy niewielką grupą, którą łączą szczególne więzy przyjaźni i wzajemnego zaufania. Poznaliśmy się dzięki zamiłowaniu do dzieł J.R.R. Tolkiena i wg. świata w nich przedstawionego staramy się prowadzić naszą działalność. Przez wiele lat udało nam się zacieśnić więzy poprzez spotkania na zlotach i wspólną pracę nad projektami takimi jak Parma Hereno Nalmiristo. Wielu z nas łączy głęboka przyjaźń. Choć jesteśmy z różnych części Polski staramy się trzymać razem, kontaktować w miarę często i regularnie oraz rozwijać nasze umiejętności oraz wiedzę na temat Śródziemia.

Każdy członek Bractwa związany jest Kodeksem, którego zobowiązuje się dotrzymywać podczas dołączania do Bractwa. Członków Bractwa zwiemy zazwyczaj Tánnaqueni (przeczytaj więcej na temat nazewnictwa w Bractwie). Członkowie Bractwa powinni, ale nie muszą, działać aktywnie by rozwijać swoją wiedzę i umiejętności, równocześnie wspierając nimi inne osoby w Bractwie.

W Bractwie panuje pewien, z góry ustalony porządek, mający na celu wskazanie osób, które biorą na siebie odpowiedzialność za poczynania Bractwa oraz pomagają w jego rozwoju. Tymi którzy mają największy wpływ na rozwój Heren Nalmiristo są Opiekunowie, osoby, które wybrane przez Mistrza Bractwa, razem z nim decydują o nowych inicjatywach, wspólnej pracy i pilnują porządku w Bractwie.

Tyle informacji na początek Ci wystarczy. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej, przeczytaj pozostałe strony. W przypadku, gdybyś nie znalazł szukanej informacji, skontaktuj się z nami na forum, a otrzymasz wszystkie potrzebne informacje.