Po zasłużonej, wakacyjnej przerwie zapraszamy Was znowu na regularne spotkania dyskusyjne fanów Tolkiena w Krakowie i Wrocławiu. Najbliższe odbędzie się już w następną sobotę wieczorem. 

W czasie wakacyjnej przerwy (przyznajemy, że nieco przedłużonej) zrezygnowaliśmy z formalnych spotkań. Mimo, że w Krakowie numeracja była dalej ciągnięta, KrakTolk przyjął formę bardzo luźnych dyskusji na tematy dowolne. Mamy jednak jesień w pełni i wracamy do poprzedniej formuły. Organizatorzy poszczególnych spotkań przygotowali dla Was atrakcje i tematy do rozmów, które uprzyjemnią Wam chłodny listopadowy wieczór.

Najbliższe spotkania KrakTolk i WrocTolk odbędą się równocześnie w sobotę – 12. listopada. Poniżej informacje dla uczestników poszczególnych spotkań.

WrocTolk rozpocznie się tradycyjnie pod pomnikiem A. Fredry o godzinie 19:19. Jak zwykle Olórin zaprowadzi grupę do miejsca, w którym będzie można spokojnie usiąść, napić się czegoś i podyskutować. Jeżeli chcecie dołączyć do grupy wrocławskiej zgłoście się w komentarzach lub zapiszcie na wydarzenie na facebooku.

 

W Krakowie tradycyjnie widzimy się w restauracji Media Aetas położonej na Rynku Głównym w rogu przy wylocie ulicy Wiślnej. KrakTolk #15 rozpoczynamy o godzinie 20:00, ale możecie spokojnie przyjść później. Gdybyście nie mogli nas znaleźć, rezerwacja będzie na hasło „KrakTolk” a obsługa z pewnością zaprowadzi Was na miejsce.

Obok znajdziecie najnowsze, oficjalne menu restauracji (bez napitków, z których akurat najczęściej korzystamy). Poniżej tematy dyskusji, które planujemy na tym spotkaniu przeprowadzić. Jeżeli chcecie wziąć udział w krakowskim spotkaniu, koniecznie dajcie znać tutaj lub na facebooku.

Agenda KrakTolka:

  1. Gry komputerowe na świecie Tolkiena – dobrodziejstwo przenoszące nas do świata Tolkiena, czy paskudny koszmar wykrzywiający wizję profesora?
  2. Gry fabularne stworzone dla świata Tolkiena – dyskusja o istniejących rozwiązaniach oraz możliwości wykorzystania nowych systemów.
  3. Kulisy Hobbita. Czy możemy sobie zepsuć końcowy odbiór filmu? Przydatność książki History of the Hobbit w kontekście filmu.
Oczywiście wstęp wolny dla wszystkich chętnych. Stoliki rezerwujemy wg wcześniejszych zgłoszeń ilości uczestników, dlatego prosimy, abyście dali znać, że będziecie w komentarzach i wydarzeniach na fb.

Tagi: , , , , , , , , ,

Ten tekst napisano 6 listopad 2011 o godzinie 08:19 i zamieszczono w kategoriach Aktualności, Działalność Bractwa, KrakTolk, Spotkania, WrocTolk. Możesz otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach do tego wpisu przez kanał RSS 2.0. Możesz zostawić odpowiedź lub wykonać trackback ze swojej strony.

Jeden komentarz

Daeruth
 1 

Ja się stawię.

7 listopad 2011 o 19:35

Zostaw odpowiedź

Imię (nick) (*)
Adres e-mail (pozostanie ukryty) (*)
Strona www
Komentarz